Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kā Bonds savu auto sasita

Video, Auto

K Bonds savu auto sasitaMēs šo auto ieraudzīsim tikai šā gada beigās. Daži laimīgie ar to brauks tikai nākošā gada sākumā. Bet viens tipiņš jau ir pamanījies sasist šo auto. Trīsreiz. Kas tas ir par tipiņu? Bonds. Džeims Bonds.

Tie, kas ir redzējuši jauno Bonda filmu Casino Royale jau zinās par ko ir runa. Par Aston Martin DBS. Tas ir "parastā" DB9 sportiskais brālis. Nevajadzētu gan domāt, ka pats DB9 nebūtu gana sportisks... Filmā Bonds diezgan neveiksmīgā manevrā pamanās šo skaisto auto sasist gabalu gabalos.

Lai "avārija" izdotos pareizi, gatavojoties lielajam trikam ar Aston Martin kaskadieri vispirms trenējās ar piektās sērijas BMW. Gabalu gabalos tika sasisti divi, līdz režisoram patika redzētais. Diemžēl ar pašiem Aston Martiniem šis triks negāja cauri, jo tie izrādījās daudz stabilāki. Pat izmainot tramplīna augstumu, auto neparko negribēja palēkties gaisā un virpuļot. Tas vienkārši nokrita atpakaļ uz visiem četriem riteņiem.

Tad tika ņemts nākamais auto, kuram bija iebūvēts pneimatiskais cilindrs - pietiekoši jaudīgs, lai uzspertu auto gaisā. Kaskadieris Adam Kirley (pats Bonds tomēr atteicās braukt) ar savu "lidojošo" Aston Martin ieskrējās līdz 120 km/h, vajadzīgajā vietā apbrauca iedomātu šķērsli (filmā - guļošu sievieti) un attiecīgajā brīdī izšāva pneimatisko cilindru. Auto pacēlās gaisā un turpināja virpuļot veselus septiņus pilnus apgriezienus līdz nokrita zālītē. Kaskadieris šo piedzīvojumu raksturoja kā "diezgan nemierīgu braucienu". Pie tam, šis brauciens" viņam atnesa Ginesa rekordu.

Diemžēl filmai ar to vēl nebija gana un vajadzēja uzņemt vēl vienu avārijas kadru, kurā nebūtu redzams pneimatiskais cilindrs. Tāpēc tika atvests vēl viens Aston Martin un tajā pat vietā apgāzts uz jumta.

Tātad rezultātā viena piecu sekunžu kadra dēļ tika aizlaisti nebūtībā trīs pilnīgi jauni Aston Martin DB9. Bet par to jau mēs samaksājām, nopērkot kino biļetes...  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies