Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Olympus Mju 770SW, zemūdens kamera

Foto, Olympus
Olympus Mju 770SW, zemdens kameraOlympus bija pirmais ražotājs, kurš piedāvāja nokrišņu izturīgas fotokameras. Pirmās šādas kameras parādījās krietni sen, deviņdesmitajos gados, kad populāra kļuva Mju sērija (aparāti ar filmiņu). Šodien nokrišņu izturīgas kameras piedāvā vai ikkatrs ražotājs. Un piedāvā arī pilnībā ūdensdrošas kameras, kuras var bāzt zem ūdens. Pirmā šāda kamera bija Pentax OptioWP, kas parādījās jau pirms diviem gadiem. Šodien "zemūdens kameru" piedāvā arī Olympus.

Tas ir jaunais Mju 770SW. "SW" šeit nozīmē "shock & water proof", tātad triecienu un ūdens izturīgs. Par to triecienu noteikti ir šādi tādi ierobežojumi, diez vai varēs mest kameru pret zemi kur un kā vien gribas. Taču zem ūdens varēs rosīties brīvi, līdz pat 10 metru dziļumam (zemāk kamera neizturēs ūdens spiedienu). Turklāt mazais aparātiņš izturēšot arī -10C grādu salu.

Aparātiņš aprīkots ar 7.1 megapikseļu matricu, metāla korpusu, 2.5 collu ekrānu, 3x optisko zoom, ūdens spiediena mērītāju, un citām ierastajā lietām.

Diezgan feins universāls aparātiņš. Man gan nepatīk tas, ka video netiek kompresēts ar Divx (aizņem daudz vietas), un tas, ka Olympus joprojām izmanto nepamatoti dārgās un nekur citur nelietojamās xD atmiņas kartes. Ak jā, un cena - 300 lati šķiet tomēr pārāk daudz par tādu mirkļu piefiksētāju.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies