Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Lamborghini R8

Auto, Lamborghini

Lamborghini R8Jā, mēs visi zinām, ka R8 ir jaunais Audi sporta auto. Un mēs zinām arī to, ka tas veidots par pamatu ņemot Lamborghini Gallardo. Bet tas nebūt netraucē arī pašiem Lamborghini izvedot savu modeli ar tiešu tādu pašu nosaukumu R8.

Šis gan nav supertruper sporta auto. Šis ir ilgi gaidītais Lamborghini bezceļnieks. Un tas nav vienkārši pārveidots Audi Q7. Tas ir pilnīgi savādāks, veidots ne tikai komfortablai skriešanai pa pilsētas džungļiem, bet arī dubļu un sniegu brišanai. Daudzus iespējams pārsteigs tas, ka R8 ir aprīkots ar 265 zirgspēku un nenormāla griezes momenta dīzeļdzinēju. Citus varbūt pārsteigts tas, ka R8 salonā ir vieta tikai vienam. Bet lieki, jo Lamborghini R8 ir ...


Traktors.
Ja nu vēl bija kāds, kas to nezin - Lamborghini no sākta gala ir ražojuši traktorus. Pie sporta auto ražošanas Feručio Lamborgini ķērās klāt tikai tāpēc, ka viņam nepatika Ferrari kvalitāte. Klīst baumas, ka Feručio esot gājis sūdzēties pie paša Enzo Ferari (Ferrari dibinātāja) par sava Ferrari 250 GT bojāto sajūgu. Enzo esot viņu patriecis ratā, sakot lai viņš brauc ar saviem traktoriem, ja reiz neprot braukt ar sporta auto. Feručio nolēmis pats izjaukt Ferarri automobili un atklājis, ka tam tiek izmantots tā paša ražotāja sajūgs, ko viņš izmanto savos traktoros. Sameklējis vajadzīgās detaļas Feručio pats saremontējis savu Ferrari. Šis brīdis arī esot bijis tas, kad Lamborgini nolēmis uzbūvēt savu sporta auto, lai ieriebtu Enzo.

Pirmais Lamborgini sporta auto: Lamborghini 350GT

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies