Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Stāvēt aizliegts!

Auto
Stvt aizliegts!Laiku pa laikam gadās tā, ka kāds neapdomīgs cilvēks (izvēlieties paši savu lamuvārdu) novieto auto tur, kur tas pamatīgi traucē citiem. Piemērām priekšā vārtiem. Parasti mēs aprobežojamies ar skaļu lamāšanos un reizēm saņemamies ar kādu asu priekšmetu sabojāt šim auto krāsojumu vai ko tādu. Bet ja nu uztraukuma brīdī mums pie rokas būtu nevis skrūvgriezis, bet gan auto pacēlājs? Tad var iet skarbi.

Apmēram tik skarbi kā šī Maserati īpašniekam. Auto bija neapdomīgi atstāts vietā kur notiek remontdarbi, vietā kur nedrīkst stāvēt. Ko dara strādnieks kad viņam kāds auto traucē? Ņem pacēlāju un nepaklausīgo auto noliek uz ausīm. Tā teikt būs mācība nākošreiz. Strādniekam pat neinteresē, ka konkrētais auto ir simts tūkstošus dolāru vērts Maserati GT.

Diemžēl viss šis skaistais notikums ir nelāgs negadījums. Strādnieki laiku pa laikam mēdz ar pacēlāju pārvietot nepareizi atstātus auto. Šim auto diemžēl nepaveicās un no pacēlāja tas novēlās. Skarbi. Būsiet Sidnejā - domājiet kur atstāt auto!

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies