Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pirāti grib Sīlandi

Pasaule, Dažādi, Pirātisms
Pirti grib SlandiPagājušajā nedēļā stāstīju par Sīlandi - mākslīgo salu/valsti, kura tiek pārdota. Šo salu izrādās ir iekārojuši skandināvu "pirāti" no The Pirate Bay. Viņu ideja ir vienkārša - nopirkt šo valsti, lai tajā varētu izdot paši savus likumus, kas ļautu brīvi izplatīt pirātisko mūziku, filmas un datorprogrammas. Lai iegādātos Sīlandi "pirātiem" vajadzēs savākt vismaz vienu miljardu dolāru. Naudas vākšana notiek ar ziedojumiem. Pie tam - visiem, kas ziedos tikšot piešķirta Sīlandes pilsonība. Varbūt noziedojam kādu latiņu, lai kļūtu par mikronācijas pilsoņiem?

Pastāv gan pamatotas bažas, ka The Pirate Bay neizdosies savākt paprāvo naudas summu, lai iegādātos valstiņu. Tāpēc viņi izstrādājuši rezerves plānu - meklēs kādu citu pārdošanā esošu mazu saliņu, kuru pēc nopirkšanas pasludinātu par savu valsti.

Visa šī jezga, šķiet, beigsies ar to, ka cilvēki izpirks visas mazās saliņas un pašpasludinās tās par savām valstīm. Iedomājieties tik finansu potenciālu šādai savai valsti... savas bankas, flote, off shore kompānijas... un viss ar minimāliem nodokļiem, lai piesaistītu lielās kompānijas. Perfekts biznesa plāns.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies