Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Happy Feet

KinoHappy Feet (2006)


Uzstādījums ir kolosāls - dejojoši un dziedoši pingvīni ar mazu nešpetnu latino pingvīnu otrā plāna lomā. Visi dzied, ņemās pa ledu,... perfekta recepte kārtējai animēto zvēriņu komēdijfilmai. Bet nekā. Filmas veidotāji nolēma iet citu ceļu. Man nesaprotamu. Jā, datoranimācija sit augstu vilni, bet vai tiešām man divas stundas bija jāsēž ķinītī lai redzētu sasniegumus datorgrafikā?

Īsumā - filma ir pilnīgs bleķis. Jāsmejas tajā ir tieši trīs reizes, turklāt es pat vairs neatceros kur un par ko. Savukārt vismaz četrdesmit trīs reizes ir jāaizpiež ausis ārprātīgā trokšņa dēļ. Nez vai filmas veidotāji tā bija paredzējuši, jeb mūsu kinošņiki bija pārcentušies, bet nu troksnis bija tik nenormāls, ka man vēl tagad sāp galva. Iedomājieties ķērcošus pingvīnus. Īstus, savaļas pingvīnus, kas ķērc savā bezdievīgajā balsī. Izstiepiet šo ķērcienu divu stundu garumā. Tāds aptuveni ir kopējais iespaids par filmu. Tā jau aktieri dzied smuki, bet nolāpīti augstos toņos un nolāpīti skaļi. Es vairākas reizes spiedu ciet ausis. Vienkārši neciešami. Nu kāpēc man jādzird pretīgi čerkstošais troksnis ar kādu švīkst ledus tā, itkā mikrofons būtu iestrādāts pašā ledū savukārt man uz ausīm uzkariātas divsimt vatu tumbas? Pretīgi.

Par pašu stāstu? Nu, mūsdienās uz urrā iet viss, kas saistīts ar ekoloģiju un planētas saudzēšanu. Filma nominēta divam Golden Globe balvām. Loģiski, jo mazs pingvīniņš cīnās pret lieliem cilvēkiem, kas izķer visas zivis arktikā. Siekalaini.

No morāles viedokļa būtu labi, mācītu bērniem kā dzīvnieciņi jāsaudzē utt bla bla. Bet dies pas nedomājiet vest uz filmu bērnus. Viņi tur arī paliks ar trieku, jebšu uz mūžu traumētu psihi. Skatās bērns uz pūkainu pingvīniņu, kad pēkšņi ar ārprātīgu blīkšķi un rēkoņu ekranā parādās asinis stindzinoš ļauna roņa vieplis ar visā ekrana platumā atņirgtiem spiciem netīriem zobiem. Tā jums nav Madagaskara ar kariķētu rēcošu lauviņu.

Kam es iesaku? noteikti ne tiem, kas grib redzēt kaut ko Madagaskarai un Ice Age līdzīgu. Šeit nav pilnīgi nekā no tā visa. Nav smieklīgi. Ir tikai elles troksnis un jaudīga datorgrafika. Nulle zvaigžņu no manis. Nu labi, viena par Robina Viljamsa balsi.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies