Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Opel GT 2007

Auto, Opel
Opel GT 2007Pavisam negaidot Opel ir izvilcis mazu, bet karstu trumpi, kas karstgalvju skatienus atkal pievērsīs šim demokrātiskajam vācu autoražotājam. Runa ir par jauno Opel GT.

Tā pirmsākumi ir meklējami tālajos sešdesmitajos, bet lielākā daļa no mūs par to neko daudz neatceras. Atmiņā labāk palicis pirms pāris gadiem izlaistais jaunās paaudzes GT, kurš tika veidots sadarbībā ar Lotus. 2006. gadā Opel/Vauxhall/GM nolēma šo modeli atjaunināt, un nu mūsu priekša ir jaunais Opel GT 2007. Šī modeļa dzīve sākās Amerikā ar Pontiac Solstice vārdu.

Kas mūs sagaida jaunajā GT? Vēl iespaidīgāks izskats - atzīsiet - auto izskatās varen labi, un divu litru dzinējs, kurš mazo un vieglo auto līdz 100 km/h paātrinās nieka 5.7 sekundēs. GT cena ir plānota ap 33 tūkstošiem eiro. Nav maz, bet nav arī pārāk daudz. Ar šo auto Opel noteikti pagrūstīs Mazda MX-5, Honda S2000, Audi TT un līdzīgu mazo rodsteru tirgu.

Auto parādīsies kaut kad šī gada vidū. Tiklīdz tas būs pie mums, noteikti dosimies izmēģināt un dalīsimies iespaidos. Varam pat mēģināt apsolīt nepiesieties pārāk mazam bagāžniekam un glāžu turētāju neesamībai...  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies