Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Stomatologa tālrunis

Stils
Stomatologa tālrunisReiz kādā karaļvalstī notika liela nelaime - nejauks pūķis naktī nozaga princesi un aizvilka viņu uz savu alu. Karalis, dabiski, mazliet tā kā satraucās un izsludināja drosminieku pieteikšanos, apsolot pusi karaļvalsts un princesi par sievu tam, kurš tiks galā ar pūķi, izglābs princesi un piedevām atnesīs pūķa zobu kā apliecinājumu savam varoņdarbam.

Daudz labu, drosmīgu bruņinieku gāja bojā, bet pūķis izrādījās stiprs un viltīgs. Un tomēr kādā jaukā dienā princese pārradās mājās stalta zirga mugurā un ne mazāk stalta jaunekļa pavadībā. Karalis, saņēmis dāvanā pūķa zobu, deva jauniešiem savu svētību, pusi karaļvalsts un ko nu vēl viņš tur bija sasolījis.

Visi būtu dzīvojuši ilgi un laimīgi, bet te - tuk, tuk tuk, nē, - bam! bam! bam! - kāds klauvē pie pils vārtiem. Visi, protams, nobijušies, domā - kas gan tur ir? Bet balss aiz vārtiem neliek gaidīt neziņā: "Laidiet ieksjāā! Kujjj tas djaņķis stjomatjologs????"

Princeses glābējs ātri aptvēra situācijas slidenumu un uzskatīja par prātīgu "piesist pēdu". Ilgus gadus mēs par viņu neko nezinājām, līdz - še tev, kāds laiž pārdošanā aifonu, kura aizmugurējā virsma darināta no pūķa zoba! Aparāta apdarē atrodamas arī meteorīta daļiņas, platīns un saujiņa dimantu pilnīgākam efektam. Izskatās, ka "stomatologs" nav bēdzis tukšām rokām ...

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies