Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tag Heuer Meridiist

Stils, Mobilie

Tag Heuer MeridiistNu tad beidzot maisam gals ir vaļā! Stila lietiņu ražotāji ir sapratuši, ka arī viņi var iekampties tajā milzīgajā pīrāgā ko sauc par mobilo telefonu tirgu. Viņi gan vēl īsti nezin spēles noteikumus, taču tas viņus neattur.

Pirms daudziem gadiem Nokia izveidoja luksus zīmolu Vertu, kas ražo superdārgus telefonus ar (salīdzinoši) izsmalcinātu dizainu. Daudzi šo gājienu nesaprata, taču laikam ejot turīgo cilvēku kļūst arvien vairāk un viņiem gribas šikot. Tāpēc Vertu paliek arvien populārāks. Taču Vertu nav diez ko stilīgs vārds. Tam nav pagātnes un nav spožās slavas. Tas ir sintētisks zīmols. Tāpēc pasaule pieprasīja kaut ko pazīstamu. Piemēram Prada. Vai Calvin Klein. Ar abiem šiem modes dizaineru vārdiem šodien jau ir pieejami mobilie telefoni. Un ja jau modes mākslinieki ķeras pie mobilajiem, tad pulksteņu meistari nedrīskt atpalikt!

Vismaz tā nolēma smalko pulkstenīšu ražotājs Tag Heuer un izveidoja savu mobilo telefonu Meridiist (šis man atgādina skolas gadus, kad vācu valodas skolotājai lūdzām vairākkārtīgi atkārtot ih študīre, dū študirst). Nav gan skaidrs ko šis vārds nozīmē, bet modes pasaulē galvenais lai vārds nav vienkāršs.

Par pašu telefonu? Diez vai kāds no mums to gribētu. Mums gīkiem neder aparāts kuram nav Wi-Fi un 3G. Patiesībā vienīgais ar ko šis aparāts nedaudz izceļas ir papildus OLED ekrāns, lai redzētu zvanītāju, kad telefons nolikts guļus, un iespējamā krokodilādas apdare. Acīmredzot Tag Heuer nezin neko par mūsdienu eko-modi un droši piedāvā noslaktēta lopiņa ādu nevis, teiksim, bambusa pārklājumu.

Ak jā, cenas. Ja nu kādam tomēr šāds aparātiņš ir iepaticies, nāksies vien sagrabināt Vertu līdzvērtīgu summiņu - 3000 līdz 5000Ls.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →

TH SYSTEMS

(par cenu vienosimies)
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
ASUS X53U

165.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
MacBook Black

145.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies