Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Klarksona dēļ Amerikā nebūs Top Gear

Auto, Top Gear
Klarksona dēļ Amerikā nebūs Top GearVecais spītīgais britu autožurnālists no populārā medija Top Gear Džeremijs Klarksons ir pārvilcis strīpu miljonu fanu cerībām. Runa ir par Top Gear TV raidījuma Amerikas versiju. Kā zināms britu Top Gear ir fantastiski populārs visā pasaulē, taču pēdējā laikā klīda runas par šī šova amerikāņu versiju. Pirms kāda laika gan amerikāņi mēģināja izveidot paši savu Top Gear ar saviem raidījuma vadītājiem, bet kā jau noprotams, šis projekts ātri vien tika nolaists podā. Visas cerības palika uz BBC Worldwide projektu aizsūtīt britu Top Gear komandu uz Ameriku un uzņemt šovu tur. Bet nu šī ideja ir apstājusies. Kāpēc? Vecā kašķīgā Klarksona dēļ.

Izrādās, ka Klarksona riebums pret Ameriku ir tik liels, ka viņš ir atteicies doties uz turieni filmēties. Lai uzņemtu vienu Top Gear sezonu raidījuma veidotājiem būtu Amerikā jādzīvo četrus mēnešus, un tas esot par daudz prasīts no Klarksona. Tātad Top Gear amerikāņu versija uz nenoteiktu laiku ir iesaldēta. Top Gear producents gan atzina, ka pilnībā cerības atmest nevajadzētu. Nez ko viņš ar to domā? varbūt Klarksona epizodes uzņems Eiropā un kolēģus Amerikā piemontēs klāt? Tad redzēsim.

Starp citu, manuprāt amerikāņi var tikai priecāties, ka Klarksons nekomentēs viņu automašīnas. Cik zināms pompozais brits nav diezko augstās domās par mašīnām, kas joprojām tiek būvētas ar āmuru un roratslēgu...

P.S. Top Gear faniem atgādināšu, ka jau šodien britu televīzijā parādīsies pirmā jaunās sezonas TG sērija. Tas būs speciālizlaidums, kurā visi trīs raidījuma vadītāji dosies kārtējā sacensībā viens pret otru. Šoreiz viņu ceļš vedīs no Ziemeļkanādas uz Ziemeļpolu, un viens no viņiem turp dosies suņu pajūgā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies