Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kakao 2006

Dažādi

Nu ko, vēl viens gads ir pagalam, un kā jau ierasts vajadzētu atskatīties uz tajā padarīto. 2006. ir bijis diezgan trauksmains gan mums pašiem, gan lasītajiem. Esam diezgan strauji auguši un pamatīgi mainījušies.

Šķiet lielākais notikums mūsu attīstībā bija nosaukuma maiņa. Vasaras vidū, nevienu nebrīdinot, neizteiksmīgo un grūti izrunājamo Jy.lv nomainījām pret šodien jau tik pierasto Kakao.lv. Vēlarvien neviens tā īsti netiek gudrs, kāpēc Latvijas kakao patērētāju biedrība nolēma pārpirkt mūsu gardēžu dvēseles, bet tā nu tas ir noticis un labi vien ka tā.

Šogad turpinājām un attīstījām pērn iesākto - testus. Īpašu uzmanību veltījām auto, kuru testi ir jau kļuvuši par regulāru un neatņemamu sastāvdaļu. Tik regulāru, ka viens no mums jau sāk burkšķēt, kad atkal ir kārtējā auto bagāžniekā jākrāmē foto aparatūra un jādodas meklēt perfektais kadrs. Daudzi lasītāji droši vien pat neiedomājas, cik pamatīgu darbu un gatavošanos prasa šķietami vienkārša bildīte autostāvvietā. Testos kopumā mēs ieguldām ļoti daudz darba, laika un naudas. Tik daudz, ka nebūtu slikti ja mūs kāds sāktu sponsorēt. Tad nu visi uzņēmēji - šeit ir jūsu izdevība padarīt mūsu dzīvi vieglāku un Kakao saturu kvalitatīvāku.

Runājot par testiem noteikti jāpiemin vēl viens, mazliet savādāks. Pastāvīgie lasītāji jau nojauš, ka runa ir par veļas pulveru testu. Ideja par to mūsu galvās levitēja jau pasen, un vasarā radās arī iespēja to realizēt. Šķiet rezultāts bija gana kvalitatīvs. Par to liecina arī tas, ka šī ziņa ir viskomentētākā 2006. gadā.

Otra populārākā ziņa, vērtējot pēc komentāru skaita, ir ziņa par sava datora legalizāciju - alternatīvajām bezmaksas programmām, ar kurām aizstāt tik sen ierastās "zagtās" programas.

Vēl no daudz komentētajiem jāpiemin divi auto apskati - Alfa Romeo Brera un BMW 335i. Idejiski līdzīgi auto, kas sniedza diametrāli pretējus iespaidus. Cik viens ir pārsteidzoši labs, tik otrs neticami nožēlojams.

2006. gada pavasarī apmeklējām CeBIT izstādi Hanoverē. Vēlreiz liels paldies cilvēkiem, kas palīdzēja šajā braucienā. Izstādē guvām jaunus iespaidus, ar kuriem, protams, dalījāmies arī šeit. Galvenais iespaids gan bija tāds, ka par savu naudu apmeklēt šo izstādi nav vērts. Skaisti un interesanti jau ir, bet tehnoloģijas attītās tik strauji, ka viss tur redzētais pēc mēneša jau ir novecojis.

Kopumā 2006. gads Kakao komandai ir bijis gana veiksmīgs un ar pozitīvam pārmaiņām. Ir pieaudzis arī mūsu autoru pulks. Vēlreiz viņiem paldies! Un paldies, protams, arī jums lasītāji. Jūsu skaits ir audzis, un cerēsim, ka turpmāk augs ne mazāk strauji.

Nu tad tā, mīlīši, visādi laba vēlējumi jums jaunajā gadā! Novēlu jums vairāk mūs, un mums vairāk jūs! Neaizmirstiet laiku pa laikam iedzert saldu un gardu kakao, un regulāri lasīt saldas un gardas Kakao ziņas!

Laimīgu jauno gadu!

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies